הגישה שלי במפגש עם לקוח

כשאני פוגשת את האדם שמולי פעם ראשונה  אני מפנה את כל הקשב שלי אליו כדי לתפוס את כל פיסות המידע שהוא מציג לפני, שאוכל לרדת לעומקה של הסיבה בגללה הגיע אלי.

הקשב נפתח. את המידע שאותו אדם מציג לי אני שואבת לא רק ממה שהוא מספר לי, אלא מרבדים נוספים כמו שפת הגוף שלו, כיצד הוא נע עם גופו, רשמים ראשוניים על היציבה שלו, רמת האנרגיה שלו, רמת הכאב או אי הנוחות, טון דיבורו, המילים בהן הוא משתמש. אני מקשיבה למה שהוא מספר על גופו (ומה הוא לא מספר).

אני שואלת שאלות רבות כדי להבין לעומק את הסיבה בגללה הגיע אלי.

לאחר ששוחחנו ניגש לחלק המעניין – לעבודת המגע. תחילה, אני מקשיבה עם כפות ידיי למה שנמצא מתחת להן, היכן יש יותר חומר והיכן פחות, איפה יש יותר תנועה, באילו אזורים מכווץ או חופשי. כפות הידיים מקבלות מידע רב שאותו אני מסנכרנת עם מה ששוחחנו עליו וממה שהתרשמתי כאשר דיברנו.

מיקוד התודעה. במחשבה וברגש אני ממוקדת בלהתחבר ולהרגיש בגוף שלי איך האדם מרגיש בגוף שלו, ומתוך זה אני מחליטה מה אני הייתי רוצה לתת לו להרגיש בגוף שלו.

ואז, זה קורה. אני מאפשרת לטיפול לזרום דרכי ודרך המטופל, ומאפשרת לשינוי להתרחש ולהתבסס.

אני מחוברת חיבור עמוק והדוק למעשה ידיי ואוהבת את העשייה שלי כמו את חיי. העיסוק שלי וחיי אחד הם, אני עושה את מה שאני הכי אוהבת לעשות ואוהבת את מה שאני עושה. הגעתי להוראת היוגה והאינטגרציה המבנית לאחר כמעט 10 שנים של לימודים ועבודת עיסוי, תנועה וריקוד. אני אוהבת לפגוש את הלקוחות שלי ולאפשר להם לפגוש את עצמם, ולהתחבר יותר אל הגוף.

חיבור לגוף, חיבור לחיים. אני מאמינה, וגם מתוך ניסיון שצברתי במשך השנים, שככל שהחיבור לגוף מעמיק, כך יש השפעה נרחבת וכוללת על שאר תחומי החיים.